بهترین دندان پزشک تهران و غرب تهران کیست؟

30 مهر ، 1401
کلینیک دندانپزشکی دکتر ابوالقاسمی

بهترین دندان پزشک

بهترین دندان پزشک تهران و یا غرب تهران کیست؟ این سوالی است که این روز ها زیاد از هم می پرسیم و به طبع جواب های ضد و نقیضی دریافت می کنیم. اما اینکه چرا جواب ها تا این حد متفاوت و پراکنده است دلیل واضح ولی نادیده گرفته شده ای دارد: بهترین دندان پزشک تهران از نظر افراد بسته به نوع نیازی که داشته اند متغیر است. در دنیای امروز که چرخ دنده های علم با سرعت هرچه تمام تر در حال چرخیدن و رونق بخشیدن به دنیای دانش است، تخصص افراد محدود تر اما کامل تر شده است. به عنوان مثال پزشکی ممکن است بهترین جراح باشد اما کمیتش در زیبایی و اصلاح طرح لبخند کمی لنگ بزند. این اهمیت این موضوع زمانی عیان می شود که بدانیم دندان پزشکی زیبایی در عصر حاضر به حدی دقیق و ظریف شده که آن را در حوزه هنر های زیبایی به حساب می آورند. در مجموع این امری طبیعی است و هیچ فردی در هیچ زمینه ی شغلی دیگری نمی تواند این نکته را که علوم گسترده و دانش ها محدود اما کامل تر شده اند، انکار کند.

چه باید کرد؟

با این همه یک سری ویژگی ها هست که بهترین دندان پزشک تهران باید آن را دارا باشد از جمله:
  • محیطی را درجهت رفع تشویش و اضطراب بیماران در مطب خود بوجود آورده که بیمار با آرامش و به دور از هرگونه ترس و دلهره و نگرانی به آن جا مراجعه نمایند.
  • بهترین دندانپزشک تهران باید رفتاری محبت آمیز تؤام با آرامش و صبوری با مراجعین و بیماران داشته باشد ، به نحوی که مراجعین با خیالی آسوده و راحت به درمان دندان های خود بپردازند.
  • او باید از نظر اخلاقی کاملا" منصف باشد تا بیماران نگران هزینه های گزاف بی مورد در جهت درمان خود نباشند.
  • می بایست به سلیقه و وضعیت روحی بیمار احترام گذاشته شود و با تمام مراجعین به یک نحو برخورد نشود و چنان اخلاق حرفه ای و کاری داشته باشد که کوچکترین کم و کاستی یا فرقی بین آن ها از نظر دقت و کیفیت درمان قائل نشود .
  • بهترین دندانپزشک تهران و غرب تهران باید مطمئن ترین راه حل، برای بهبود وضعیت دندان بیمار را مد نظرقرار دهد و به گونه ای درمان را انجام دهد که بیمار بعد از گذشت مدت زمان اندکی از درمان با مشکل مواجه نشود.
  • بهترین دندان پزشک تهران کسی است که بهترین محیط دندان پزشکی را هم فراهم آورده، یعنی یک تیم کاملا حرفه ای و تجهیزات مدرن در اختیار دارد.
من حیث مجموع، در کنار تمام این موارد اصلی ترین و مهمترین شرط همان چیزی است که قبلاً ذکرش رفت: بهترین وبه صرفه ترین کار یافتن دندان پزشکی است که در زمینه ی مورد نیاز تخصص ویژه ای دارد و یا به قولی بهترین فرد در خصوص نیاز شماست.  
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LeMMSUhAAAAAE-rJXylA6AfNIKeXGXBlaEHGr66