کلینیک دندانپزشکی دکتر ابوالقاسمی

کلینیک دندانپزشکی دکتر ابوالقاسمی

انواع برند ایمپلنت

30 مهر ، 1401
کلینیک دندانپزشکی دکتر ابوالقاسمی

انواع برند ایمپلنت

در مورد معرفی انواع برند ایمپلنت می‌توان برندهای معتبری را در جهان نام برد که هر کدام به نحوی ساختار خاص خود را به نمایش می گذارد. اما در این بین،  ۵ کارخانه معروف و قابل اعتماد وجود دارد که این کارخانه ها را جزء پرفروش ترین ها میتوان معرفی نمود. البته تجربه و مهارت متخصص نیز خود نکته مهمی است. اما جنس ایمپلنت از جمله مواردی است که نباید آن را نادیده گرفت. سابقه کاری هر کدام از این کارخانه ها به طول عمر و افزایش کیفیت و استاندارد کار آنها اشاره واضحی دارد. با پیشرفت تکنولوژی و صنعت حتی تغییرات بسیار کلیدی و خاصی بر روی ایمپلنت لحاظ می شود که شما بدون دغدغه بتوانید از ایمپلنت خود در طولانی مدت بدون هیچ گونه مشکل خاصی استفاده کنید.

شرکت اشترومن

در ابتدای کار برای معرفی انواع برند ایمپلنت شمارا با شرکت اشترومن آشنا میکنیم. این شرکت از جمله شرکتهای فوق العاده سوئیسی است که شما می توانید با کیفیت ترین ایمپلنت را از این شرکت بخواهید؛ چرا که از دهه ۶۰ میلادی کار خود را آغاز کرده است و 70 سال است که در این حرفه فعالیت دارد. تمامی محصولات از جمله ایمپلنت به صورت کاملا علمی مورد بررسی قرار می گیرد، تا شما بالاترین تکنولوژی را بتوانید بر روی محصولات شرکت اشترومن مشاهده کنید. این نکته را بخاطر داشته باشید که ترکیب تیتانیوم و زیرکونیوم توسط این شرکت کشف شده است.  این ماده نسبت به ایمپلنت های معمولی تیتانیومی دوام بیشتری دارد و می تواند به زیبایی دندان بسیار کمک کند. اگر شما به دنبال یک برند معتبر با طول عمر عالی هستید ما به شما ایمپلنت شرکت اشترومن را پیشنهاد میکنیم. [caption id="attachment_6048" align="aligncenter" width="353"] انواع برند ایمپلنت[/caption]

شرکت نوبل بیوکر

شرکت نوبر بیوکر که در رده بندی انواع برند ایمپلنت می توان به کیفیت این برند نیز اشاره واضحی داشت، در ابتدای کار یک برند سوئدی بوده است که البته بعدا امتیاز آن به آمریکا واگذار شد و سال ۱۹۵۲ این شرکت فعالیت خود را آغاز کرده است. خاطر نشان می کنم حدود 7 درصد ایمپلنت کانادا مختص این برند معتبر است. در سال 1368 نوبر بیوکر وارد ایران شد، اما به خاطر بالا بودن قیمت و برخی از مشکلات دیگر متاسفانه شاید آنچنان به راحتی نتوانید برند نوبر بیوکر را در بازار پیدا کنید. اما بدون شک نوبر بیوکر از جمله برندهای معتبری است که به خاطر طراحی فوق العاده و پایداری بالایی که دارد شما را از خرید و استفاده طولانی مدت پشیمان نمی کند.

دنتسپلای سیرونا، بیوهوریزونز و زیمر بیومت

دنتسپلای سیرونا از جمله ایمپلنت‌های دندانی در بین انواع برند ایمپلنت است که فروش ایمپلنت‌های آن به ۱۲۰ کشور جهان انجام می شود اما شرکت زیمر بیومت که یک و شرکت آمریکایی است به خاطر کیفیت بالای ایمپلنت خود قیمت بیشتری نسبت به دیگر ایمپلنت ها را برآورد میکند و بدون هیچ اغراقی امروزه زیمر بیومت یکی از بهترین برند های ایمپلنت های دندانی در جهان محسوب می‌شود ولی شرکت بیوهوریزونز در بین تمامی برندها به واسطه پیشرفته بودن خود از نظر تکنولوژی ایمپلنت های دندانی خاصی را تولید میکند که از سال ۱۹۹۷ فعالیت خود را نیز آغاز کرده است. بیوهوریزونز تولید اینپلنت های مخروطی شکل توانسته نام و آوازه ای برای خود به وجود آورد.

چه کشوری مناسب است

در این مقاله با توجه به توضیحاتی که دربار انواع برند ایمپلنت ارائه دادیم، اصولا کشورهایی مانند سوئیس و آمریکا می تواند جزء کشورهایی باشند که این ایمپلنت های فوق العاده ای را تولید و روانه بازار می کنند اما کره و کاستاریکا نیز د راین بین، حرف هایی برای گفتن در زمینه تولید و ساخت ایمپلنت با کیفیت بالا و قیمت مناسب دارند. شما با توجه به بودجه ای که در نظر دارید می توانید از انواع مختلف ایمپلنت استفاده کنید و در هر صورت انتخاب با شماست. اما سعی کنید قبل از بررسی قیمت تنها به کیفیت و مهارت متخصص توجه بیشتری داشته باشد؛ چرا که ایمپلنت را در طولانی مدت باید استفاده کنید و به همین دلیل سلامتی شما بسیار ارزشمندتر از قیمت و هزینه های متفاوت است. [caption id="attachment_6049" align="aligncenter" width="300"] انواع برند ایمپلنت[/caption]

برندهای در دسترس

اهمیت انواع برند ایمپلنت بسیار زیاد است اما برندهای تیتانیومی یکی از رایج ترین انواع ایمپلنت هستند که بسیاری از شرکتهای معتبر آن را تولید میکنند. ایمپلنت های دندانی زیرکونیا از نوع سرامیکی هستند که جنس آن ها فلزی نیست و به همین خاطر امکان شکستن آنها بسیار زیاد است. در بین ایمپلنت‌های دندانی تیتانیومی برند اشترومن و نوبل بیوکر جزء برندهای زبانزد به حساب می ایند که در ایران شاید بسیاری از برندها در دسترس نباشند. البته این چنین نیست برندهای دیگر کیفیت نداشته باشند؛ چرا که برخی از برندها کیفیت را در کنار یک قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند و شما می توانید از برند های آلمانی، کره ای، فرانسوی، چینی و یا حتی برندهای ایرانی داخل کشور نیز استفاده کنید.

کلام آخر

انواع برند ایمپلنت صد در صد تاثیر بسیار زیادی می تواند برروی قیمت داشته باشد. اما شما باید در ابتدا به تخصص و مهارت پزشک متخصص خود مطمئن باشید؛ چراکه هر نوع برندی چنانچه به خوبی جراحی نشود برای شما مشکلات زیادی را به وجود می آورد. برند هایی که در این مقاله به آن اشاره شد ممکن است در ایران در دسترس نباشد، اما شما اگر به سابقه دندانپزشک خود مطمئن باشید می توانید با مشورت از برندهای دیگر که قیمت مناسب تری دارند نیز استفاده کنید. امروزه کاشت ایمپلنت یکی از رایج‌ترین کاشت هایی محسوب می شود که به راحتی افراد می توانند از آن استفاده کنند. جنس تیتانیوم با کیفیت عالی برای ایمپلنت به حساب می آید و هر چقدر کیفیت بالاتر باشد، صددرصد قیمت بیشتری را باید در نظر بگیرید. حداقل قیمت یک ایمپلنت درجه یک حدود ۹ میلیون تومان تا ۱۴ میلیون تومان برآورد می شود و قیمت پایین تر بههر دلیلی نمی تواند به درجه بودن ایمپلنت اشاره کند.برندهای درجه ۲ دو در برندهای ایتالیایی و سوئیسی قیمتی بین ۵ میلیون و 9 میلیون تومان است. برای ایمپلنت های کره ای شما قیمت ۴ میلیون و 5 میلیون و پانصد را باید در نظر بگیرید که البته ایمپلنت های کره جنوبی این جزء برندهای اقتصادی معرفی می‌شود.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LeMMSUhAAAAAE-rJXylA6AfNIKeXGXBlaEHGr66