کلینیک دندانپزشکی دکتر ابوالقاسمی

کلینیک دندانپزشکی دکتر ابوالقاسمی

لیفت لثه| قیمت لیفت یا کانتورینگ لثه - کلینیک دکتر ابوالقاسمی

لیفت لثه| قیمت لیفت یا کانتورینگ لثه - کلینیک دکتر ابوالقاسمی
لیفت لثه یا کانتورینگ لثه با روش های جراحی به روز جهت رفع مشکل عدم تناسب لثه و اصلاح طرح لبخند در کلینیک دکتر ابوالقاسمی با قیمت مناسب قابل انجام می باشد.

لیفت لثه از اقدامات دندان پزشکی زیبایی برای رفع مشکل عدم تناسب لثه ها و اصلاح طرح لبخند می باشد. این تکنیک که با نام کانتورینگ لثه نیز شناخته شده میشود، با بالا یا پایین کشیدن لثه و تغییر در ارتفاع دندان ها لبخندی زیبا را بوجود آورده و برای درمان تحلیل لثه، برآمدگی لثه و لبخند لثه ای مورد استفاده قرار میگیرد.

خدمات لیفت لثه در کلینیک دندان پزشکی دکتر ابوالقاسمی با جدیدترین روش ها و دستگاه های پیشرفته با قیمت مناسب ارائه می گردد. این خدمات با کمتری مضرات و عوارض و درد با لیزر و جراحی های سرپایی در بازه زمانی کوتاه چهره ای جذاب و شاداب را برایتان به همراه خواهد داشت.

لیفت یا کانتورینگ لثهلیفت یا کانتورینگ لثه

لیفت لثه چیست؟

لثه یکی از مهم ترین اجزای دهان می باشد که به شدت بر سلامت دندان ها و زیبایی لبخند تاثیرگذار است. به دلایل مختلف ممکن است برخی از افراد با مشکلاتی از قبیل کم بودن ارتفاع لثه و تحلیل لثه، بزرگ بودن ارتفاع آن، برآمدگی و عدم تناسب و تقارن در لثه مواجه باشند. در این شرایط لبخند فرد زیبایی کمی داشته و دندان ها بیش از اندازه بزرگ یا کوچک بنظر میرسند.

لیفت لثه یا کانتورینگ لثه نوعی از خدمات زیبایی دندان پزشکی می باشد که برای حل این مشکلات ارائه میشود. با لیفت لثه ارتفاع آن بر اساس اندازه دندان ها و عرض لب ها و حالت صورت و فک بالا و پایین تنظیم می گردد.

علاوه بر ایجاد لبخندی زیبا، لیفت لثه برای جلوگیری از پوسیدگی دندان نیز کاربرد دارد. تحلیل لثه و بیرون زدگی ریشه دندان به مرور منجر به لق شدن دندان و پوسیدگی آن خواهد شد. بعد از درمان بیماری های لثه بخشی از آن روی ریشه و دندان را پوشانده و پوسیدگی آن جلوگیری می کند.

انواع لیفت لثه یا کانتورینگ لثه

بر اساس نوع مشکلات موجود در لثه ها و عدم تناسب آنها روش های مختلفی برای لیفت ارائه میشود. در جلسه مشاوره و معاینه پس از تصویر برداری از فک بالا و پایین و بررسی آن، روش کاربردی برای بهبود شکل لثه توسط دندان پزشک تعیین می گردد. در حالت کلی روش های لیفت لثه در دو گروه قرار میگیرند که عبارتند از:

جراحی لثه یا جینجیوکتومی

در این روش همان طور که مشخص است، با تیغ های جراحی لثه بالا یا پایین کشیده میشود. با انجام عمل جینجیوکتومی یا لیفت لثه می توان خط رویش دندان ها را هموار و تراز کرد تا طول دندان ها با هم تناسب داشته و منجر به زیبایی بیشتر لبخند شود.

جراحی لثه یا جینجیوکتومیجراحی لثه یا جینجیوکتومی

لیفت لثه با افزایش طول تاج دندان

در افرادی که لثه بیش از اندازه روی دندان ها را پوشش داده و فرد دارای لبخند لثه ای می باشد، از این تکنیک برای درمان استفاده میشود. بخش های اضافه لثه که روی دندان ها قرار گرفته اند با تیغ جراحی جدا شده و منجر به افزایش طول تاج دندان میشوند.

لیفت لثه با لیزر

علاوه بر استفاده از تیغ های جراحی برای جا به جایی لثه، از لیزر نیز می توان برای این منظور استفاده کرد. لیفت لثه با لیزر از روش های بسیار کاربردی با کمترین عوارض و خونریزی می باشد که بخش های اضافه لثه را با اشعه از بین میبرد. درد کم، مدت زمان کوتاه جراحی و عواض پایین و درصد کم احتمال عفونت از مهم ترین مزایای لیفت لثه با لیزر محسوب میشوند.

لیفت لثه با لیزرلیفت لثه با لیزر

چه افرادی به لیفت لثه نیاز دارند؟

اگر برایتان سوال است که بهترین کاندید برای لیفت لثه کیست و چه افرادی می توانند این اقدام زیبایی دندان را انجام دهند، لازم است با ویژگی های فرد متقاضی آشنا شوید. در حالت کلی چند گروه از افراد برای انجام لیفت لثه مناسب هستند که عبارتند از:

  • افراد دارای برآمدگی لثه و لبخند لثه ای
  • افرادی که به دلایل مختلف با مشکل تحلیل لثه مواجه هستند
  • افرادی که دندان های بیش از اندازه بزرگ یا کوچک دارند

لازم به ذکر است افراد دارای بیماری های دهان و دندان و عفونت لثه قبل از این اقدامات باید درمان شوند. چون اثرگذاری و ماندگاری و دوام لیفت لثه تا حد زیادی به سلامت لثه و دندان و دهان فرد بستگی دارد.

مزایای لیفت لثه

لیفت لثه و کانتورینگ لثه تنها یک عمل زیبایی برای بهتر شدن ظاهر فرد و لبخند آنها نمی باشد، بلکه می تواند نوعی درمان نیز به شمار رود. به عبارت دیگر، این تکنیک دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

  • جلوگیری از لق شدن دندان و پوسیدگی آنها در افرادی که با دچار تحلیل لثه هستند
  • ایجاد تناسب در لثه و خط رویش دندان ها
  • طراحی لبخند زیبا با تنظیم ارتفاع دندان و لثه
  • افزایش اعتماد به نفس در فرد متقاضی

مزایای لیفت یا کانتورینگ لثهمزایای لیفت یا کانتورینگ لثه

مضرات لیفت لثه

مضرات لیفت لثه بسیار کم می باشد و می توان گفت یکی از ایمن ترین روش های زیبایی دندان است. در شرایطی که این عمل در محیط های بهداشتی توسط متخصص صورت گیرد، درمان بدون درد و عفونت انجام خواهد شد. در برخی از افراد ممکن است دردهای جزئی و گذرا بعد از لیفت احساس شود. علاوه براین، برای جلوگیری از عفونت لازم است به توصیه های پزشک برای عدم استفاده از برخی مواد غذایی تند و تحریک کننده و سفت توجه کنید.

در صورت عدم استفاده از مواد غذایی سفت و تند و بیش از اندازه گرم و سرد، مسواک زدن با برس های نرم و آهسته و عدم استفاده از نخ دندان در چند روز ابتدایی بعد از لیفت لثه می توان دوام و ماندگاری دائمی را از آن دریافت کرد.

آیا لیفت لثه درد دارد؟

با توجه به نحوه جراحی و مشکلات موجود در لثه ها میزان درد در حین جراحی و بعد از آن متفاوت خواهد بود. برای انجام لیفت لثه به بی هوشی نیاز نیست و درد کمی داشته که با بی حسی رفع می گردد. با انجام این اقدامات در کلینیک دکتر ابوالقاسمی به دلیل تخصص و تجربه و مهارت بالا خیالتان بابت اینکه لیفت لثه درد دارد یا خیر راحت خواهد بود. انجام این اقدامات زیبایی لثه سرپایی بوده و بدون استراحت فرد می تواند زندگی معمول را در پیش بگیرد.

هزینه لیفت لثه

هزینه لیفت لثه به عدم تناسب لثه و نامتقارن بودن لثه ها و سایر ناهنجاری های آن و روش مورد استفاده برای درمان بستگی دارد. علاوه براین، هزینه های عکس برداری و دستمزد دندان پزشک نیز بر قیمت لیفت لثه تاثیرگذار می باشند. برای استعلام قیمت کانتورینگ لثه با بیمه و آزاد می توانید با کلینیک دندان پزشکی دکتر ابوالقاسمی تماس بگیرید.

بهترین لیفت لثه تهران

لیفت لثه با لیزر و جراحی با بالاترین ماندگاری را می توانید در کینیک دکتر ابوالقاسمی تجربه کنید. این اقدامات در محیطی کاملا بهداشتی و بر اساس استانداردهای روز دنیا توسط پزشک متخصص این حوزه انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت مراجعه می توانید از راه های ارتباطی پایین صفحه استفاده کنید. 
6LeMMSUhAAAAAE-rJXylA6AfNIKeXGXBlaEHGr66